Funkčný tréning pre dvoch

Funkčný tréning pre dvoch

Funkčný tréning je komplexná metóda orientovaná na individuálne potreby klienta. Pomáha zlepšovať pohybové schopnosti, pôsobí preventívne voči zraneniam, zlepšuje zdravie a kvalitu života. Funkčný tréning je vhodný pre ľudí rôznych vekových a fyzických kategórií, ktorí chcú byť fit a schopní zvládať bežné činnosti s ľahkosťou.

Funkčný tréning je tiež ideálny pre športovcov, ktorí chcú zvýšiť svoj výkon a efektivitu v špecifických pohyboch a disciplínach. Je vedecky podložené, že tento typ tréningu má benefity pre telo i myseľ. Stimuluje neuromuskulárny systém, ktorý koordinuje svalovú aktivitu a pohyb. Tento systém sa dá trénovať pomocou rôznych cvikov, ktoré vyžadujú rovnováhu, stabilitu, koordináciu, agilitu a reaktivitu. Tieto cviky napodobňujú prirodzené pohyby, ktoré robíme v každodennom živote alebo v športe. Funkčný tréning tiež posilňuje jadro tela (core), ktoré tvoria svaly brucha, chrbta, panvy a bedier. Tieto svaly sú zodpovedné za udržiavanie správneho držania tela, prenosu sily medzi hornou a dolnou časťou tela a ochranu chrbtice pred zranením.

V našom fitnesscentre ponúkame funkčný tréning pod vedením skúsených trénerov, ktorí vám pomôžu zostaviť individuálny plán cvičenia podľa vašich potrieb a cieľov. Funkčný tréning je zábavný a variabilný spôsob, ako sa cítiť lepšie a vyzerať lepšie.

Mám záujem