Ako fungujeme

Cesta za vašim cieľom u nás začína konzultáciou, kde zistíme aké stereotypy máte zaužívané a diagnostikou pohybového aparátu, prostredníctvom ktorej bude tréner vedieť určiť, ktoré svaly máte skrátené a ktoré oslabené. Na základe výsledkov vie tréner presne určiť aký typ tréningu je pre vás najvhodnejší na to, aby ste odstránili prípadné problémy s pohybom a následne pracovali na dosiahnutí vášho cieľa.

Stačí nám napísať e-mail alebo zavolať a náš kolega vám veľmi ochotne zodpovie všetky vaše otázky. Následne vám dohodne termín úvodného tréningu tak, aby vám čo najviac vyhovoval.

Váš aktuálny stav diagnostikujeme prostredníctvom globálne uznávaných diagnostických prístupov. Každý z nás je iný a preto vám tréningový program bude pripravený na mieru podľa vašich potrieb.

Na začiatku vás tréner dôkladne naučí techniku základných pohybových vzorov a cvičení tak, aby ste sa zbytočne nezranili, ale naopak dosahovali výsledky.

Každé jedno cvičenie alebo typ tréningu má svoju ľahšiu a ťažšiu variantu. U nás sa snažíme vašu výkonnosť neustále zlepšovať a posúvať vaše hranice.

Pre nás sú dôležité vaše úspechy. Trénovanie u nás nekončí dosiahnutím prvého cieľa, s ktorým ste k nám prišli. Tréner s vami bude nestále pracovať na zlepšení úrovne vašej fyzickej výkonnosti a nastavovať nové ciele, ktoré vás budú posúvať ďalej.

Pomôžeme vám k cieľu

FYZIOTERAPIA
FYZIOTERAPIA

FYZIOTERAPIA

V rámci komplexnosti našich služieb, sme rozšírili tím o fyzioterapeuta, ktorý vám vie pomôcť pri problémoch s vašim pohybovým aparátom....

Zistiť viac
FYZIOTERAPIA
FYZIOTERAPIA

FYZIOTERAPIA

V rámci komplexnosti našich služieb, sme rozšírili tím o fyzioterapeuta, ktorý vám vie pomôcť pri problémoch s vašim pohybovým aparátom....

Zistiť viac
Thajský box
Thajský box

Thajský box

Jeho čaro spočíva v dvoch slovách: sila a sebavedomie. Tréning netrvá dlhšie ako hodinu, no jeho intenzita prináša prekvapivé výsledky....

Zistiť viac

Zaujíma vás, prečo sú
naši osobní trenéri
tak super?

Ich čaro spočíva v troch veciach. Vedia, čo trénujú, pravidelne sa vzdelávajú a baví ich to. Naši tréneri sú odborníci v oblasti kondičného tréningu a pravidelne si firemnými školeniami dopĺňajú poznatky z oblasti fyzioterapie, kondičného tréningu či fitness. Okrem ich odbornosti dbáme aj na to, akí sú to ľudia. Cvičisko tvorí komunita priateľov a pozitívne naladených ľudí. Každý cieľ je pre nás možné dosiahnuť, ak k tomu pridáte správny prístup. My ho máme a váš cieľ s vami uskutočníme.

Vyskúšajte úvodný tréning zadarmo

Dohodnite si nezáväzný termín úvodného tréningu a zoznámte sa s našim prístupom k cvičeniu. Máte s nami skúsenosť, pochvalu alebo niečo, čo by sme mali zlepšiť? Dajte nám vedieť.

    Image