Thajský box

Thajský box

Jeho čaro spočíva v dvoch slovách: sila a sebavedomie. Tréning netrvá dlhšie ako hodinu, no jeho intenzita prináša prekvapivé výsledky. Zistiť viac

V thajskom boxe zapájate celé telo, najmä ramená, prsia, chrbát, brucho a zadok. Vysoké tempo zaručuje vysoko-efektívne spaľovanie tukov a posilnenie kardiovaskulárneho systému. Vytvarujete si telo, získate nečakanú silu a vytrvalosť. Odbúrate nahromadený stres a množstvo vyplavených endorfínov vám zlepší náladu tak, že práve ona sa stane vašou najsilnejšou zbraňou v každom medziľudskom konflikte. Ruka v ruke s krásnym a silným telom porastie aj vaše sebavedomie.

Počas tréningov v Cvičisku si osvojíte techniky využívané v thajskom boxe a K1. Budeme rozvíjať všeobecnú a špeciálnej kondíciu, pohybové a koordinačné schopností tela. Zdokonalíte si inštinktívneho myslenie a pamäť pri lapovaní s trénerom. A samozrejme, nadobudnete sebavedomie a naučíte sa sebaobrane. Aby bol tréning komplexnejší a zábavnejší, zaraďujeme do neho aj prvky funkčného tréningu a vzpierania, ktoré rozvíjajú špeciálnu silu a schopnosti podporujúce výkon v thajskom boxe.

Takisto vám vedia naši osobní tréneri spestriť aj váš klasický silový a funkčný tréning o prvky thajského boxu. U nás nie ste viazaní stereotypom cvikov, radi posúvame vaše hranice a motivujeme k novým fitness cieľom, aby vaše nadšenie pre pohyb rástlo ďalej.

Mám záujem