OSOBNÝ TRÉNER

OSOBNÝ TRÉNER

22 júla, 2024

Osobný tréner je odborník, ktorý sa Vám venuje každú minútu tréningovej jednotky strávenú vo fitness centre v súlade s Vašimi cieľmi.

Všetci osobní tréneri Cvičiska sú diplomovaní odborníci, výlučne študenti alebo absolventi FTVŠ. Sú tu pre Vás, aby ste nemuseli riskovať Vaše zdravie vo fitness centre a strácať tak drahocenný čas spytovaním samého seba otázkami typu:

  • Čo a ako mám vlastne cvičiť ?
  • Cvičím to správne ? Neublížim si ?
  • Dopracujem sa takto k svojmu cieľu ?

Na toto všetko sme tu my 🙂

Naši osobní tréneri s Vami na prvom tréningu absolvujú úvodnú konzultáciu, diagnostiku, a zistia Vaše ciele. Tieto výstupy slúžia ako podklad na vytvorenie efektívneho tréningového plánu.Váš osobný tréner Vás bude následne na každom ďalšom tréningu viesť, motivovať, kontrolovať a spoločne s Vami pracovať na dosiahnutí Vášho cieľa.

Vzhľadom na dlhoročné skúsenosti s osobným tréningom uvádzame ešte niekoľko výhod cvičenia pod dohľadom osobného trénera:

  • Pravidelnou komunikáciou a motiváciou zabezpečí, aby ste dodržali Vami stanovený počet tréningov a nevybočovali tak z vopred určeného tréningového plánu.
  • Vždy Vás s úsmevom privíta a nabije pozitívnou energiou na tréning.
  • Prevedie Vás po celom fitness centre, zoznámi s personálom a vytvorí pre Vás príjemné prostredie.
  • Je to osoba, ktorej môžete v oblasti tréningu maximálne dôverovať.

V neposlednom rade je osobný tréner výhodnou investíciou, ktorá zabezpečí, aby ste si mohli bez problémov užívať ostatné športové aktivity, cítili sa lepšie, vyzerali lepšie, predchádzali zraneniam, nemuseli navštevovať fyzioterapeuta, či doktora.

 

V prípade akýchkoľvek otázok, či záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať. Netrápte sa výberom toho najvhodnejšieho pre Vaše potreby, radi to na základe Vašich cieľov urobíme za Vás.

Či už je Vašim cieľom schudnúť, nabrať svalovú hmotu, naučiť sa niektorý z bojových športov, odstrániť bolesti chrbtice alebo zvýšiť výkonnosť, osobní tréneri Cvičiska sú Vám k dispozícii.